Wyszukiwarka

Hurtowa i detaliczna sprzedaż oprogramowania dla firm i instytucji, hosting oraz projektowanie stron internetowych i szablonów stron dla systemów Joomla i Wordpress. Nasza dystrybucja obejmuje między innymi oprogramowanie: AVAST, AVG, Asseco WAPRO, Bitdefender, dGCS Biznesmen, ESET, F-Secure, G Data, InsERT, INTERsoft, Kaspersky LAB, Kamelia-NET, Microsoft, Streamsoft, Symantec i wielu innych.

Szukaj


Wyniki wyszukiwania (13):

1. InsERT Rewizro nexo

Rewizor nexo na 1 stanowisko nowoczesny system finansowo księgowy następca Rewizora GT w promocyjnej cenie do wyczerpania zapasów promocyjnych. Zapraszamy na zakupy do sklepu.

2. Komputer do firmy

Wprowadzamy do oferty szybkie i atrakcyjne cenowo komputery w oparciu o szybkie procesory firmy Intel i ultra szybkie dyski SSD (transfer 500 MB/s) oraz Windows 10 gotowe do pracy w 30 sekund od przyciśnięcia przycisku zasilania, zachęcamy do sprawdzenia o...

3. Firmino Twoja firma online

Promocja - bezpłatna licencja na program do faktur - konto Pro na 6 miesięcy przy dowolnym zakupie od 13 do 31.12.2015r. Pracuj gdziekolwiek jesteś wystarczy dostęp online i przeglądarka internetowa.

4. e-Archiwizacja GRATIS przy zakupie abonamentu do Subiekta!

Promocja do końca stycznia - zapraszamy.

5. InsERT nowe zestawy dla biur rachunkowych

Rozszerzamy ofertę o nowe zestawy dla biur rachunkowych i doradców podatkowych firmy InsERT.

6. Leaslink nowa forma zakupu

Udostępniamy nową formę zakupu - leasing dla firm.

7. Bezpieczne zakupy online.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą online.

8. Kody rabatowe

Kupuj taniej promocja ! Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku aby otrzymać kody rabatowe do wykorzystania w naszych platformach zakupów online.

9. Sklepy internetowe

TWOJA OFERTA ONLINE Przedstaw swoją ofertę produktów i usług online, zyskaj klientów i reklamę firmy w internecie a także możliwość integracji z systemami sprzedaży jak porównywarkami cen. Prestashop Shoper ShopGold Sote WAPRO abStore Mistral skle...

10. Firma online

PROWADŹ BIZNES ONLINE Wypróbuj bezpłatnie rozwiązania online, wystawiaj faktury / prowadź księgowość online. Zapraszamy do testowania: Firmino- fakturowanie - analizy - kalendarze - integracja z oprogramowaniem ALA i AGA firmy Streamsoft - integrac...

O nas

Firma NETSTAR powstała w 2001 roku. Zajmuje się sprzedażą sprzętu, oprogramowania i usługami IT jak serwis komputerowy, hosting i projektowanie stron internetowych i szablonów dla systemów CMS takich jak WordPress czy Joomla. W ofercie mamy szeroką gamę sprzętu i oprogramowania dostępnego w naszych systemach sprzedaży B2B. Jesteśmy partnerem wszystkich liczących się hurtowni IT oraz producentów i dystrybutorów oprogramowania w Polsce. Nasza dystrybucja obejmuje między innymi: AVAST, AVG, Asseco WAPRO, Bitdefender, dGCS Biznesmen, ESET, F-Secure, G Data, InsERT, INTERsoft, Kaspersky LAB, Kamelia-NET, Microsoft, Streamsoft, Symantec i wielu innych.

rzetelna firma 

Sklep internetowy Shoper dla Twojej firmy

NETSTAR Jacek Wieczorek Informatyka dla biznesu - serwis B2B