Nowości

Hurtowa i detaliczna sprzedaż oprogramowania dla firm i instytucji, hosting oraz projektowanie stron internetowych i szablonów stron dla systemów Joomla i Wordpress. Nasza dystrybucja obejmuje między innymi oprogramowanie: AVAST, AVG, Asseco WAPRO, Bitdefender, dGCS Biznesmen, ESET, F-Secure, G Data, InsERT, Kamelia-NET, Microsoft, Streamsoft, Symantec i wielu innych.

Komputer do firmy

Wprowadzamy do oferty szybkie i atrakcyjne cenowo komputery w oparciu o szybkie procesory firmy Intel i ultra szybkie dyski SSD (transfer 500 MB/s) oraz Windows 10 gotowe do pracy w 30 sekund od przyciśnięcia przycisku zasilania, zachęcamy do sprawdzenia oferty w sklepie online. Wszytskie komputery wyposażone w szybkie procesory min 3.2 Ghz, 4GB RAM DDR3, dysk SSD 120 GB lub większy, wydajny zasilacz min 500W i złącza USB 2.0 i 3.0 oraz nagrywarkę DVDRW. 

InsERT nexo promocyjne ceny

Promocyjne ceny na nowości z nowej linii nexo i nexo PRO: Biuro nexo dla biur rachunkowych, Gestor nexo i nexo PRO zarządzenie relacjami z klientami (CRM) i Gratyfikant nexo i nexo PRO - system kadrowo płacowy dla firm i biur rachunkowych. Zachęcamy do skorzystania z promocyjnych cen.

Szablony aukcji Allegro i stron www

Wprowadzamy do oferty duży wybór szablonów Allegro jak i stron internetowych w oparciu o system WordPress i Joomla. Przygotowujemy także szablony pod zamówienie wg wytycznych. Wykonujemy również strony / szablon na gotowo wg specyfikacji do wgrania na własny lub nasz serwer. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi szablonami.

O nas

Firma NETSTAR powstała w 2001 roku. Zajmuje się sprzedażą sprzętu, oprogramowania i usługami IT jak serwis komputerowy, hosting i projektowanie stron internetowych i szablonów dla systemów CMS takich jak WordPress czy Joomla. W ofercie mamy szeroką gamę sprzętu i oprogramowania dostępnego w naszych systemach sprzedaży B2B. Jesteśmy partnerem wszystkich liczących się hurtowni IT oraz producentów i dystrybutorów oprogramowania w Polsce. Nasza dystrybucja obejmuje między innymi: AVAST, AVG, Asseco WAPRO, Bitdefender, dGCS Biznesmen, ESET, F-Secure, G Data, InsERT, INTERsoft, Kaspersky LAB, Kamelia-NET, Microsoft, Streamsoft, Symantec i wielu innych.

rzetelna firma 

Sklep internetowy Shoper dla Twojej firmy

NETSTAR Jacek Wieczorek Informatyka dla biznesu - serwis B2B