Hurtowa i detaliczna sprzedaż oprogramowania dla firm i instytucji, hosting oraz projektowanie stron internetowych i szablonów stron dla systemów Joomla i Wordpress. Nasza dystrybucja obejmuje między innymi oprogramowanie: AVAST, AVG, Asseco WAPRO, Bitdefender, dGCS Biznesmen, ESET, F-Secure, G Data, InsERT, Kamelia-NET, Microsoft, Streamsoft, Symantec i wielu innych.

Bitdefender 2018

Nowe pakiety Bitdefender w wersji 2018 zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszym sklepie. (bezpłatna aktualizacja dla posiadaczy wcześniejszej wersji)

Jakie funkcje i nowości wprowadza Bitdefender 2018? 

 

Lista jest naprawdę pokaźna:

 

 •  Zupełna   NOWOŚĆ   to aplikacja Bitdefender Mobile Security for iOS, która zabezpieczy Twojego iPhone’a przed zagrożeniami.
 • Kolejna   NOWOŚĆ    to Ochrona Kamer Internetowych, która po włączeniu informuje jeśli jakikolwiek program próbuje uzyskać  dostęp do kamery internetowej.
 •    ULEPSZONATechnologia wykrywania zagrożeń typu Ransomware, opierająca się o dwie warstwy ochrony, która w wersji       2018 została ulepszona i włączona jako ustawienie domyślne. (Warto wspomnieć, że podczas ostatnich ataków Ransomware,      technologia Bitdefender okazała się niezwykle skuteczna odbierając wszelkie ataki.

 

 •  ULEPSZONY Asystent Rodzica, który pozwala dyskretnie kontrolować strony  internetowe i treści, które oglądają dzieci, a także  w razie potrzeby daje możliwość zablokowania dostępu do niepowołanych stron.
 • ULEPSZONE  Bezpieczne Pliki - Szyfrowanie plików zabezpieczające poufne dane przed niepowołanym dostępem.
 • ULEPSZONY  Menadżer do przechowywania poufnych haseł z możliwością kopiowania ich bezpośrednio do przeglądarki  internetowej.
 • ULEPSZONA Niszczarka plików, dzięki której można trwale i bezpiecznie skasować pliki i dokumenty.
 • ULEPSZONA Zapora Sieciowa, która pozwoli Ci na swobodne poruszanie się po sieci bez ryzyka zainfekowania sprzętu.
 • Przeglądarka SafePayprzeznaczona przede wszystkim do ochrony internetowej bankowości.· 
 • Skanowanie Lukwykrywające dziury bezpieczeństwa w systemie, informujące o przestarzałych programach oraz  potencjalnie niebezpiecznych ustawieniach systemu.            
 • Skaner Anti-Phishingsprawdzający i blokujący strony internetowe, które próbują podszywać się pod oryginalne.
 • Ochrona poprzezautomatyczne skanowanie podłączanych urządzeń i dysków zewnętrznych.
 • Antyspam integrujący się z klientem poczty, pozwalający zablokować adres e-mail nadawcy niechcianych wiadomości.
 • Doradca Ochrony Wi-Fi sprawdzający czy sieć, do której podłącza się urządzenie jest bezpieczna.

 

Bitdefender 2018 to przede wszystkim programy łatwe w obsłudze, zapewniające jednocześnie skuteczną ochronę antywirusową. Są to najwyższej klasy technologie do ochrony przed złośliwymi programami, co potwierdzają nie tylko testy, ale opinie zadowolonych użytkowników, którzy na co dzień są chronieni dzięki tym rozwiązaniom - jest ich już ponad 500 milionów!

O nas

Firma NETSTAR powstała w 2001 roku. Zajmuje się sprzedażą sprzętu, oprogramowania i usługami IT jak serwis komputerowy, hosting i projektowanie stron internetowych i szablonów dla systemów CMS takich jak WordPress czy Joomla. W ofercie mamy szeroką gamę sprzętu i oprogramowania dostępnego w naszych systemach sprzedaży B2B. Jesteśmy partnerem wszystkich liczących się hurtowni IT oraz producentów i dystrybutorów oprogramowania w Polsce. Nasza dystrybucja obejmuje między innymi: AVAST, AVG, Asseco WAPRO, Bitdefender, dGCS Biznesmen, ESET, F-Secure, G Data, InsERT, INTERsoft, Kaspersky LAB, Kamelia-NET, Microsoft, Streamsoft, Symantec i wielu innych.

rzetelna firma 

Sklep internetowy Shoper dla Twojej firmy

NETSTAR Jacek Wieczorek Informatyka dla biznesu - serwis B2B