Hurtowa i detaliczna sprzedaż oprogramowania dla firm i instytucji, hosting oraz projektowanie stron internetowych i szablonów stron dla systemów Joomla i Wordpress. Nasza dystrybucja obejmuje między innymi oprogramowanie: AVAST, AVG, Asseco WAPRO, Bitdefender, dGCS Biznesmen, ESET, F-Secure, G Data, InsERT, Kamelia-NET, Microsoft, Streamsoft, Symantec i wielu innych.

e-Archiwizacja GRATIS przy zakupie abonamentu do Subiekta!

Promocja do końca stycznia - zapraszamy.

Tylko do 31 stycznia 2016 przy zakupie abonamentu 
do Subiekta 
e-Archiwizacja o wartości 199 zł netto * GRATIS!

Promocją objęty jest  Abonament  na ulepszenia (w wersji elektronicznej i tradycyjnej) do programów: Subiekt GT, Subiekt nexo i Subiekt nexo PRO

Promocyjne zestawy obejmują 12-miesięczną usługę e-Archiwizacji w pakiecie 10 GB (10 GB przestrzeni dyskowej i 10 GB transferu miesięcznie).

Zalety e-Archiwizacji:

  • Bezpieczeństwo - dane są szyfrowane, dostęp do nich ma tylko użytkownik poprzez login i hasło.
  • Brak zagrożeń typowych dla standardowej metody, takich jak awaria, uszkodzenie, kradzież sprzętu, dostęp osób niepowołanych itp.
  • Oszczędność - w przypadku archiwizacji online nie trzeba ponosić kosztów związanych z zakupem nośników do przechowywania kopii zapasowych ani z odzyskiwaniem danych w razie awarii sprzętu czy systemu.
  • Wygoda - archiwizacja danych odbywa się automatycznie, nie obciąża systemu i nie wymaga zaangażowania użytkownika.
  • Stały dostęp do danych - z dowolnego miejsca o dowolnej porze.

* cena sugerowana producenta, szczegóły promocji dostępne nas stronie producenta insert.com.pl

14-01-2016 Jacek Wieczorek

O nas

Firma NETSTAR powstała w 2001 roku. Zajmuje się sprzedażą sprzętu, oprogramowania i usługami IT jak serwis komputerowy, hosting i projektowanie stron internetowych i szablonów dla systemów CMS takich jak WordPress czy Joomla. W ofercie mamy szeroką gamę sprzętu i oprogramowania dostępnego w naszych systemach sprzedaży B2B. Jesteśmy partnerem wszystkich liczących się hurtowni IT oraz producentów i dystrybutorów oprogramowania w Polsce. Nasza dystrybucja obejmuje między innymi: AVAST, AVG, Asseco WAPRO, Bitdefender, dGCS Biznesmen, ESET, F-Secure, G Data, InsERT, Kamelia-NET, Microsoft, Streamsoft, Symantec i wielu innych. 

NETSTAR Jacek Wieczorek Informatyka dla biznesu - serwis B2B