Hurtowa i detaliczna sprzedaż oprogramowania dla firm i instytucji, hosting oraz projektowanie stron internetowych i szablonów stron dla systemów Joomla i Wordpress. Nasza dystrybucja obejmuje między innymi oprogramowanie: AVAST, AVG, Asseco WAPRO, Bitdefender, dGCS Biznesmen, ESET, F-Secure, G Data, InsERT, Kamelia-NET, Microsoft, Streamsoft, Symantec i wielu innych.

Promocja na abonamenty firmy InsERT

Przy zakupie abonamentów na aktualizację firmy InsERT jednej z promocji do wyboru:

- Szablon aukcji allegro za 1 zł (dowolny z naszej oferty szablonów)

- Domena pl na pierwszy rok za 12 zł brutto

- McAfee Internet Security 1PC 1rok (oprogramowanie antywirusowe licencja elektroniczna) za 15 zł brutto

- 10% zniżki na G Data Antivirus / Internet Security / Total Protection na 2 komputery-1rok (licencja elektroniczna)

- 15% zniżki na oprogramowanie antywirusowe AVG Internet Security na 1 lub 3 komputery na 1 lub 2 lata (wersje elektroniczna)

- 30% rabatu na szablon strony www z naszej oferty (dla systemów do wyboru WordPress lub Joomla)

- 50% rabatu na hosting (cena wyjściowa oferty 29,90 zł brutto)


Zakup jednego abonamentu uprawnia do jednej z promocji w ilości jedna sztuka. Oferta ważna do wyczerpania zapasów lub do odwołania. Dotyczy zamówień przez nasze sklepy netstar.com.pl, soft24.biz lub zamówień na maila. (płatność przelew zwykły)


06-01-2016 Jacek Wieczorek

O nas

Firma NETSTAR powstała w 2001 roku. Zajmuje się sprzedażą sprzętu, oprogramowania i usługami IT jak serwis komputerowy, hosting i projektowanie stron internetowych i szablonów dla systemów CMS takich jak WordPress czy Joomla. W ofercie mamy szeroką gamę sprzętu i oprogramowania dostępnego w naszych systemach sprzedaży B2B. Jesteśmy partnerem wszystkich liczących się hurtowni IT oraz producentów i dystrybutorów oprogramowania w Polsce. Nasza dystrybucja obejmuje między innymi: AVAST, AVG, Asseco WAPRO, Bitdefender, dGCS Biznesmen, ESET, F-Secure, G Data, InsERT, Kamelia-NET, Microsoft, Streamsoft, Symantec i wielu innych. 

NETSTAR Jacek Wieczorek Informatyka dla biznesu - serwis B2B