Hurtowa i detaliczna sprzedaż oprogramowania dla firm i instytucji, hosting oraz projektowanie stron internetowych i szablonów stron dla systemów Joomla i Wordpress. Nasza dystrybucja obejmuje między innymi oprogramowanie: AVAST, AVG, Asseco WAPRO, Bitdefender, dGCS Biznesmen, ESET, F-Secure, G Data, InsERT, Kamelia-NET, Microsoft, Streamsoft, Symantec i wielu innych.

Systemy operacyjne

SYSTEMY OPERACYJNE I SERWEROWE

Aktualnie poponujemy system opracyjny Windows 8.1 i Windows 10 są to aktualnie w pełni wspierane systemy operacyjne na komputery domowe / firmowe przez producenta firmę Microsoft. Systemy Windows XP, Vista i 7 nie są już wspierane przez producenta stąd zalecamy migrację na nowszą platformę.

WAŻNE - przed migracją do nowego systemu upewnij się że twój komputer spełnia wymagania nowego systemu oraz czy oprogramowanie którego używasz będzie działało, to samo dotyczy sterowników do twoich urządzeń peryferyjnych jak drukarki / skanery itp.

  

pełna oferta(dodano: 21-11-2015, odsłon: 12419)

O nas

Firma NETSTAR powstała w 2001 roku. Zajmuje się sprzedażą sprzętu, oprogramowania i usługami IT jak serwis komputerowy, hosting i projektowanie stron internetowych i szablonów dla systemów CMS takich jak WordPress czy Joomla. W ofercie mamy szeroką gamę sprzętu i oprogramowania dostępnego w naszych systemach sprzedaży B2B. Jesteśmy partnerem wszystkich liczących się hurtowni IT oraz producentów i dystrybutorów oprogramowania w Polsce. Nasza dystrybucja obejmuje między innymi: AVAST, AVG, Asseco WAPRO, Bitdefender, dGCS Biznesmen, ESET, F-Secure, G Data, InsERT, INTERsoft, Kaspersky LAB, Kamelia-NET, Microsoft, Streamsoft, Symantec i wielu innych.

rzetelna firma 

Sklep internetowy Shoper dla Twojej firmy

NETSTAR Jacek Wieczorek Informatyka dla biznesu - serwis B2B